OFERTA

Nasze renowacje łączą tradycyjny kunszt ze współczesnym smakiem, dodając charakteru i ponadczasowego piękna każdemu pomieszczeniu. Każde prace renowacyjne wykonywane są w ścisłej współpracy z klientem, aby zapewnić perfekcyjną realizację jego wizji i gustu.

To, co nas wyróżnia, to umiejętność skupienia się na Twoich indywidualnych życzeniach i niepowtarzalnym stylu. U nas nie otrzymasz standardowych rozwiązań, ale raczej uzupełnienia szyte na miarę, które idealnie Ci odpowiadają. Nie ważne, czy jest to sofa, fotel czy stołek – każdy mebel jest wyjątkowy i odzwierciedla Twoją osobowość.

TAPICERUJEMY MEBLE TAKIE JAK

Narożniki
Materace do łóżek
Przyczepy campingowe
Fotele
Łóżka sypialniane
Markizy do łodzi motorowych
Poduszki
Meble antyczne
Chesterfieldy
Krzesła
Sofy
Zabudowy pod wymiar

W naszej ofercie znajduje się także renowacja mebli tapicerowy, używanych w medycynie, fryzjerstwie, reatauracjach, barach. Na specjalne zamówienie klienta produkujemy rowniez materace jachtowe na wymiar. Poniewaz nasza specjalizacja jest bardzo szeroka, z powodzeniem mozemy produkowac takze markizy do lodzi motorowych, podwieszane sufity i panele boczne oraz inne akcesoria wyposazenia wnętrz

FORMULARZ KONTAKTOWY

Odśwież swoje ulubione meble tapicerowane z naszą usługą renowacji! Przywracamy blask starym sofom, fotelom i krzesłom, używając najlepszych materiałów i technik. Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej i ciesz się nowymi meblami!